Forum de Calatorie si Fotografie
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

In jos
lucib
lucib
Membru Distins
Membru Distins
Posts : 565
Points : 1271
Join date : 17/02/2013
Location : Cluj, RO
http://fotografiecluj.blogspot.ro

Black Friday PRO - cumpărați la prețuri excepționale aparate foto și obiective profesionale... dacă reușiți să accesați site-ul Empty Black Friday PRO - cumpărați la prețuri excepționale aparate foto și obiective profesionale... dacă reușiți să accesați site-ul

Joi Oct 23, 2014 1:23 pm
Pentru al doilea an la rând, cei de la F64 vin în întâmpinarea nevoilor fotografilor profesioniști din România, organizând o ediție anticipată a Black Friday, special dedicată acestora: cele mai performante aparate și obiective își așteaptă cumpărătorii, la prețuri cu câteva zeci bune de procente mai mici decât cele practicate în mod obișnuit, pe timpul anului.

Astfel, spre exemplu, un DSLR full-frame Nikon D610 poate fi achiziționat la prețul de 5498 lei, față de 7999 lei în mod obișnuit, iar aparatul preferat al profesioniștilor, Nikon D810, la 9997 lei, față de 14999 lei, prețul de listă.

Și în cazul obiectivelor, reducerile sunt suficient de consistente: un Nikon 24-70 mm f/2,8, tratat cu nanocristale, oferit la un preț de listă de 7699 lei, poate fi achiziționat la prețul promoțional de 5499 lei, iar complementul său din zona tele, 70-200 f/2,8, la 6999 lei, față de 8999, în mod obișnuit.

Singura problemă este... să putem accesa site-ul promoției: http://www.f64.ro/f444725/echipament-foto-profesional?icid=echipament-foto-profesional . Cu câteva minute înaintea orelor 0:00 ale zilei de vineri, 24 octombrie, moment ce marca debutul Black Friday PRO 2014, am putut accesa site-ul F64 și consulta lista de prețuri... apoi, între orele 0:00 și 0:14, site-ul a refuzat să se mai încarce.

La orele 0:14, am putut accesa din nou site-ul F64; întrucât după toate aparențele fusesem deconectat din contul necesar efectuării cumpărăturilor, am încercat să mă log-ez... răspunsul primit a fost haiosul mesaj ilustrat mai jos:

Black Friday PRO - cumpărați la prețuri excepționale aparate foto și obiective profesionale... dacă reușiți să accesați site-ul Bf_pro_error

...Situația persistă și la orele 0:21... astfel că, în cazul în care doriți să faceți achiziții la prețuri bune, vă recomand să vă înarmați cu multă răbdare și să vă pregătiți pentru a dormi puțin în noaptea de Black Friday PRO Basketball .
lucib
lucib
Membru Distins
Membru Distins
Posts : 565
Points : 1271
Join date : 17/02/2013
Location : Cluj, RO
http://fotografiecluj.blogspot.ro

Black Friday PRO - cumpărați la prețuri excepționale aparate foto și obiective profesionale... dacă reușiți să accesați site-ul Empty Re: Black Friday PRO - cumpărați la prețuri excepționale aparate foto și obiective profesionale... dacă reușiți să accesați site-ul

Vin Oct 24, 2014 2:00 am
Update: acum, la orele 12:58, site-ul pare să funcționeze optim, iar marea majoritate a produselor se găsesc încă pe stoc.

Ofertele de Black Friday Pro continuă până duminică, 26 octombrie, orele 18:00, astfel că, dacă nu ați reușit încă să achiziționați echipamentele dorite, mai aveți timp să le cumpărați weekend-ul acesta.
Sus
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum